5. 2. 2020

Změny v pravidlech pro podporu talentované mládeže

Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky na svém úterním zasedání schválil změny v pravidlech pro podporu talentované mládeže pro kalendářní rok 2020. Řídit se jimi bude také licenční řízení.

Na zasedání, které se v sídle Fotbalové asociace České republiky na pražském Strahově konalo v úterý 4. února, byly Výkonným výborem Fotbalové asociace České republiky schváleny změny v programu podpory talentované mládeže pro kalendářní rok 2020.

V důsledku očekávaného snížení dotací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky dojde ke snížení finančních částek zasílaných Fotbalovou asociací České republiky do členských uskupení hnutí.

Přesný termín odesílání financí do klubů ze strany Fotbalové asociace České republiky rovněž prozatím není znám a závisí na termínu přidělení dotací od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Podle Výkonným výborem Fotbalové asociace České republiky schválených změn v pravidlech pro podporu talentované mládeže se bude řídit také licenční řízení. Kompletní znění pravidel najdete v dokumentech přiložených níže.

Dokument

10. 2. 2020

Pravidla pro podporu talentované mládeže 2020