31. 8. 2021

Předseda a Generální sekretář FAČR podpořili reprezentaci

Česká fotbalová reprezentace se připravuje na tři zápasy, z nichž ve dvou případech půjde o důležitou kvalifikaci MS 2022. Tým tak hned na prvním tréninku přišli v nadcházejících bojích podpořit předseda asociace Petr Fousek i generální sekretář Michal Valtr.

„Stručně jsme se s poděkováním vrátili k výkonům týmu na letošním šampionátu, být mezi osmi nejlepšími je jednoznačně úspěch, na který teď ale musíme navázat v probíhající kvalifikaci o mistrovství světa v Kataru,“ nechal se slyšet předseda FAČR Petr Fousek.

Tým trenéra Šilhavého má po březnovém vstupu do kvalifikace čtyři body za vítězství nad Estonskem a domácí remízu s Belgií. Ve čtvrtek se střetne ve třetím zápase v Ostravě s Běloruskem a o tři dny později nastoupí na hřišti největšího favorita skupiny v Belgii.

„Tým se musí tentokrát vypořádat s obrovským množstvím zraněných hráčů, přesto mu pod vedením realizačního týmu a Jardy Šilhavého v nadcházejících zápasech maximálně věříme. Součástí tohoto sdělení bylo i představení nového generálního sekretáře FAČR celé reprezentaci,“ dodává Petr Fousek.

Po zápasech v Ostravě a Bruselu se český tým přesune následně do Plzně, kde ho 8. 9. 2021 čeká v přípravném zápase soupeř z Ukrajiny.

Prodej vstupenek na zápasy s Běloruskem a Ukrajinou

Předseda a Generální sekretář FAČR podpořili reprezentaci