28. 11. 2022

Předseda a generální sekretář FAČR navštívili Jihočeský KFS

Předseda Petr Fousek a generální sekretář Michal Valtr navštívili v pátek 25. listopadu na pozvání předsedy KFS Tomáše Pintéra Jihočeský krajský fotbalový svaz.

Jednalo se o rozšířené jednání Výkonného výboru KFS s výkonnými výbory všech sedmi Okresních fotbalových svazů z jižních Čech a s vedením všech pracovních komisí v Českých Budějovicích.

Tříhodinové pracovní jednání bylo vyvrcholením letošního roku v jihočeském fotbale a předmětem byl zejména regionální fotbal, mládežnický fotbal, financování, rozhodcovství, restrukturalizace soutěží, změny trenérských licencí a řada dalších bodů.

„Jihočeský KFS neměl letos svoji valnou hromadu, ty jsme ve všech ostatních krajích navštívili, a tak jsme rádi přijeli na toto setkání. Bylo velmi užitečné nejen si vyslechnout, jak pracuje Jihočeský KFS jeho OFS a komise a zejména s jakými problémy se potýká či se na nás obrací, ale také zodpovědět celou řadu dotazů na chod FAČR a mnohé záležitosti českého fotbalu,“ ocenil předseda FAČR.

„Za přínosný považuji zejména formát společného jednání VV KFS, všech OFS a komisí. Diskuse byla hodně konkrétní a hodně pracovní k podstatě věcí, to považuji za velký klad. Platí, že kdykoliv budeme pozváni na kterýkoliv KFS či OFS, uděláme maximum pro účast,“ doplnil generální sekretář FAČR.