8. 7. 2016

Komuniké ze 31. řádného zasedání Výkonného výboru FAČR dne 8. 7. 2016

V Praze jednal Výkonný výbor FAČR na svém 31. řádném zasedání.

VV FAČR vzal na vědomí aktuální informace státní reprezentace – hodnocení účinkování reprezentace „A“ na ME 2016 ve Francii

Návrh složení nového realizačního týmu reprezentace „A“

Předseda FAČR Miroslav Pelta navrhl na pozici trenéra Karla Jarolíma. VV návrh schválil a pověřil předsedu FAČR a generálního sekretáře FAČR jednáním s K. Jarolímem.

Roli manažera bude plnit Jaromír Šeterle současně s funkcí manažera reprezentace do 21 let

VV FAČR schválil změny Pravidel fotbalu 2016 s účinností od SR 2016/2017

VV FAČR odvolal stávající Komisi rozhodčích (KR) FAČR a schválil jako nového předsedu KR Michala Listkiewicze

VV FAČR schválil návrh na složení Etické komise:

JUDr. Jan Nemanský
JUDr. Jan Kybic Ph.D.
Zdeněk Grygera
Mgr. Dušan Sedláček
Mgr. Martin Kristýn
JUDr. Monika Mlíčková 

VV FAČR schválil zprávu o stavu klubového licenčního systému FAČR

VV FAČR schválil změny v personálním obsazení Sboru rozhodců FAČR a jmenoval Radima Miketu, Marka Hejduka a Reného Ciencale členy Sboru rozhodců FAČR

VV FAČR schválil novelizaci předpisů

Disciplinární řád FAČR
Soutěžní řád FAČR
Soutěžní řád mládeže a žen FAČR 

VV FAČR schválil změny v členství klubů FAČR

A. Výkonný výbor FAČR přijímá za člena FAČR: 

- Tělovýchovná jednota Trnava z.s.
- Sportovní klub policie sever Ústí nad Labem z.s.
- All Stars Cup z.s.
- Oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
- TJ Sokol Pokratice – Litoměřice z.s.
- Spolek SK Podolí 

B. Výkonný výbor FAČR přijímá za člena FAČR: 

- FK Loko Vltavín, z.s.
- Fotbalový klub Dukla Němčovice, z.s. 

C. Výkonný výbor FAČR souhlasí se změnou názvu níže uvedených klubů: 

- FK Holýšov na Tělovýchovná jednota Holýšov, z.s.
- Sportovní klub Božíčany na SK Božičany, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Sýkořice na Sokol Sýkořice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Pocinovice na TJ Sokol Pocinovice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Moravský Žižkov,o.s. na TJ Moravský Žižkov, z.s.
- SK Kožlí na Sportovní klub Kožlí, z.s.
- TJ SPARTAK ZEZ RYCHNOV n.Nis. na Spartak Rychnov z.s.
- TJ Sokol Libínky na FC Libínky 1948 z. s.
- SK VIKTORIE LEDVICE, o.s. na SK Viktorie Ledvice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Boleradice na SK Boleradice 1935,z.s.
- TJ Sokol Mladeč na TJ SOKOL MLADEČ, z.s.
- Tělovýchovná jednota Jiskra Staré Křečany na TJ Jiskra Staré Křečany, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Starý Jičín na FK Starý Jičín z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Lazníky na TJ Sokol Lazníky, z.s. 

D. Výkonný výbor FAČR souhlasí podle čl. 5, odst. 6 Stanov FAČR se začleněním klubu do sousedního okresů se souhlasem obou OFS: 

- T.J. Mojžíř ( z OFS Ústí nad Labem do OFS Litoměřice)

E. Výkonný výbor schvaluje zrušení neoprávněného zadání volného přestupu bez souhlasu hráče (dodatek) : 

- Konrád Manfréd, ID 90011854 do – TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou, z.s.
- Klak Pavel, ID 98050032 do – Tělocvičná jednota Sokol Žabčice
- Lauko Jiří, ID 80120920 do – Tělovýchovná jednota Sokol Plasy
- Kočárek Miroslav, ID 03080966 do – Tělovýchovná jednota Sokol Ústí
- Mikel David, ID 93051548 do – SK Loučka
- Vychodil Marek, ID 94120970 do – Sokol Prosenice, z.s.

F. Výkonný výbor FAČR souhlasí podle čl. 5, odst. 6 Stanov FAČR se začleněním klubu do sousedního okresů se souhlasem obou OFS:

- FK Kostomlaty p. M. ( z OFS Teplice do OFS Litoměřice) 

G. Výkonný výbor FAČR se změnou názvu níže uvedených klubů: 

- Tělovýchovná jednota Spůle na TJ Spůle 1994 z. s.
- Tělovýchovná jednota Rudník na TJ Rudník, z.s.
- TJ Sokol Kratonohy na FK Kratonohy, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec na TJ Sokol Stádlec, z.s.
- Tělovýchovná jednota Podlužan Prušánky na SK Podlužan Prušánky z.s.
- A.S.A. ES ÚNANOV na FCC SK ÚNANOV, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Nová Ves nad Popelkou na TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou, z.s.
- FK Hatě na FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky, z.s.
- TJ SLOVAN Spoje Plzeň na SK SLOVAN Plzeň 1910, z.s.
- Tělovýchovná jednota Baník Lužice na TJ Baník Lužice, z.s.
- FC VTJ Miličeves na Sokol Milíčeves, z.s.
- SK Březnice na Sportovní klub Březnice, z.s.
- 1.FC Rokytnice v Orlických horách o.s. na 1.FC Rokytnice v O.h., z.s.
- TJ TATRAN Jakubčovice na TJ Tatran Jakubčovice n/O, z.s.
- Sportovní klub Olbramovice na SK Olbramovice z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Janov na TJ Sokol Janov, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Tasovice na TJ Sokol Tasovice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Morašice na TJ Sokol Morašice, z.s.
- TJ Sokol Slavkov na Tělovýchovná jednota Sokol Slavkov, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sparta Dlouhý Újezd na TJ Sparta Dlouhý Újezd z.s.
- Tělovýchovná jednota Spartak Loučná nad Desnou na TJ Spartak Loučná nad Desnou z.s.
- Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí na SK Albrechtice nad Orlicí z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Zaječice na Sokol Zaječice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Tasovice na TJ Sokol Tasovice, z.s.
- Fotbalový club Kozlovice, občanské sdružení na FC Kozlovice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Březolupy na SK Březolupy, z.s.
- Tělovýchovná jednota DYNAMO Cvrčovice na Dynamo Cvrčovice,z.s.
- ČAFC Židenice 2011, o. s. na ČAFC Židenice 2011, z.s.
- SK Transpa Spartak na SK Spartak Žleby z.s.
- Sportovní klub Pržno na Sportovní klub Pržno, spolek
- TJ SOKOL ZDELOV na FC ZDELOV 1963, z.s.
- Tělovýchovná jednota Traplice na TJ Traplice z.s.
- TJ Sokol Velehrad na TJ Velehrad z.s.
- SK VIKTORIE LEDVICE, o.s. na SK Viktorie Ledvice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Zruč na TJ Zruč z.s.
- FK Sokol Mokré Lazce na Fotbalový klub Sokol Mokré Lazce, z.s.
- Tělovýchovná jednota Hraničář Staňkov na TJ Hraničář Staňkov, z.s.
- Tělovýchovná jednota Slavoj Cerekvice na TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Míškovice na TJ Sokol Míškovice, z.s.
- Fotbalový klub Dobříč na FK Dobříč 1940 z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Chotusice na FK Chotusice 1932 z.s.
- Tělovýchovná jednota SOKOL HABRY na SK HABRY z.s.
- Fotbalový klub Junior Strakonice, o. s. na FK Junior Strakonice z.s.
- FC PSS Žítková o. s. na FC Vodafix Žítková, z.s.
- Tělovýchovná jednota Chotěšov na TJ Chotěšov, z.s.
- TJ Přestanov na TJ Přestanov, spolek
- TJ Sokol Záryby, o.s. na TJ Záryby, z.s.
- Sokol Luká na Tělocvičná jednota Sokol Luká
- Tělovýchovná jednota Sokol Teplá, o.s. na TJ SOKOL Teplá, z.s.
- Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice na Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.
- Tělovýchovná jednota Sokol Víska na Sokol Víska, z.s.
- SK SAHARA Vědomice na SK SAHARA Vědomice, z.s.
- SK Moravské Budějovice na Sportovní klub Moravské Budějovice z.s.
- Tělovýchovná jednota AJAX Valašská Senice na TJ AJAX Valašská Senice, z.s.
- Sportovní klub Rudolfov na SK RUDOLFOV z.s.
- Tělovýchovná jednota Keramika Chlumčany na TJ Keramika Chlumčany, spolek
- FK Sokol Zbraslav na FK Zbraslav, z.s.
- Tělovýchovná jednota Rovnost Budíkov na TJ Rovnost Budíkov, z.s.
- Tělovýchovná jednota Lounky-Chodouny o.s. na FK Lounky Chodouny, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Horní Bojanovice na Sokol Horní Bojanovice z.s.
- Fotbalový klub FC PÍSEK, o.s. na FC Písek fotbal z. s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Lipník u Hrotovic na Hajduk Lipník, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Štítary na TJ SOKOL ŠTÍTARY spolek
- SK Olbramkostel na Sportovní klub Olbramkostel,z.s.
- FK Moravské keramické závody Rájec-Jestřebí na FK Rájec-Jestřebí, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Hostouň na Sokol Hostouň z.s.
- Sportovní klub HOŠEK Robousy na Sportovní Klub Robousy, z.s.
- Tělovýchovná jednota Družstevník Nikolčice na 1FK DRUŽSTEVNÍK NIKOLČICE z.s.
- Tělovýchovná jednota Čechie Halže na TJ Čechie Halže, z.s.
- Sdružení občanů FK Varnsdorf na FK Varnsdorf, z.s.
- Tělovýchovná jednota Spartak Hrdlořezy na Spartak Hrdlořezy, z.s.
- 1. FK Příbram, o. s. na 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Řeznovice na TJ Sokol Řeznovice, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Lom u Tachova na Tělovýchovná jednota Sokol Lom u Tachova, spolek
- FC Dolní Bečva na FC Dolní Bečva, spolek
- Tělovýchovná jednota Sokol Český Rudolec na TJ SOKOL Český Rudolec, z.s.
- SK Slatina na Sportovní klub Slatina, z.s.
- Městský fotbalový klub Chrudim (MFK Chrudim) na Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.
- TJ STRUNAL Luby u Chebu na TJ Luby, z.s.
- TJ Jívoví na FC SANTUS Jívoví, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Bystřice pod Lopeníkem na Sokol Bystřice pod Lopeníkem z.s.
- Tělovýchovná jednota Chlum na TJ Chlum, z.s.
- TJ Sokol Vražkov o.s. na SK Vražkov z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Chožov na TJ Sokol Chožov z.s.
- Tělovýchovná jednota Start Lukavec na TJ START Lukavec, z.s.
- Tělovýchovná jednota Sokol Sány na TJ Sokol Sány, z.s.
- Rozkvět Heřmanice na TJ Rozkvět Heřmanice u Oder, z.s.
- TJ SK Úsilné na SK Úsilné, z. s

H. Výkonný výbor FAČR schvaluje přeregistraci hráče do správného klubu (chybné zadání z roku 1992): 

- Petr Škůrek, ID 78031460 z TTJ Sokol Vilémov do Tělocvičná jednota Sokol Vilémov

I. Výkonný výbor FAČR schvaluje zrušení neoprávněného zadání volného přestupu bez souhlasu hráče: 

- Čermák Patrik, ID 92070606 do – FK Pelhřimov, z.s.
- Pytel Václav, ID 93011206 do – TJ START DEŠENICE
- Míšek Lukáš, ID 87090412 do – TJ START DEŠENICE
- Honzík Roman, ID 99061211 do – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- Kaliáš Jakub, ID 00120177 do – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- Palcr Lukáš, ID 00021483 do – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- Unzeitig Pavel, ID 79101155 do – Tělovýchovná jednota Sokol Lukavice, z. s.
- Knedlík Tomáš, ID 96070362 do – Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
- Groschup Daniel, ID 96020050 do – Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
- Dragoun Matyáš, ID 04060410 do – Sportovní klub Kosmonosy
- Kohoutek Jiří, ID 75011330 do – Tělovýchovná jednota Sokol Zásada
- Garagič Zuko, ID 98120557 do – Spartak Průhonice, z.s.
- Palanský Miroslav, ID 92090433 do – Tělocvičná jednota Sokol Ovčáry-Nedomice
- Přikryl Roman, ID 86010474 do – Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov
- Buchta Robin, ID 94031295 do – SK Olympia Ráječko
- Kamarád David, ID 99020154 do – Tělovýchovná jednota Sokol Stařeč
- Slavata Stanislav, ID 82061847 do – TJ Sokol Postupice z.s.
- Szen Jiří, ID 93030812 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Zeman Josef, ID 86070269 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Černý Jozef, ID 85090560 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Kábrt Jiří, ID 76020073 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Hubáček Martin, ID 90121144 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Taclík Pavel, ID 85100425 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Zeman Petr, ID 89091779 do – Tělocvičná jednota Sokol Čečelice
- Bříza Lukáš, ID 00061465 do – Tělovýchovná jednota Spartak Staré Ransko
- Čapík Pavel, ID 95100111 do – Tělovýchovná jednota Potůčky
- Reitspies Michal, ID 03080815 do – FK Dobroměřice z.s.
- Žila Jan, ID 91032231 do – SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4
- Hrstska Martin, ID 92051758 do – FK Libodřice
- Jon Michal, ID 80080984 do – FOTBAL HLÍZOV, z.s.
- Pollák Lukáš, ID 99071226 do – Tělovýchovná jednota Baník Lužice
- Hošek Roman, ID 87011838 do – Tělovýchovná jednota Sparta Lošany
- Kesner Jan, ID 99060284 do – Tělovýchovná jednota Sokol Ruprechtice, z.s.
- Chabera Filip, ID 05030496 do – Tělovýchovná jednota Sokol Ruprechtice, z.s.
- Kubový Matěj, ID 05041038 do – Tělocvičná jednota Sokol Sruby
- Václav Adam, ID 95080588 do – 1.FC Olešnice u Bouzova, z.s.
- Tkadlec Daniel, ID 98071722 do – FK Pelhřimov, z.s.
- Brabec Adam, ID 01091087 do – Tělovýchovná jednota Sokol Chotusice
- Fenkl Tomáš, ID 96080806 do – SK Strančice
- Blažek Jiří, ID 92091088 do – SK Strančice
- Bejdl Jan, ID 90080932 do – SK Strančice
- Fenton Adam, ID 00111040 do – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- Ferst Martin, ID 00100348 do – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- Jankůj Filip, ID 01101116 do – Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice
- Tauchman Martin, ID 00010194, do – FC Vrchlabí
- Šimůnek Jan, ID 00040996, do – FC Vrchlabí
- Kout Filip, ID 04030807, do – FC Vrchlabí
- Psohlavec Jiří, ID 04060342, do – FC Vrchlabí
- Březina Jakub, ID 05070551, do – FC Vrchlabí
- Dědek Jan, ID 05020496, do – FC Vrchlabí
- Hanuš Marek, ID 98110860, do – FC Vrchlabí
- Renner Ondřej, ID 95010555, do – FC Vrchlabí
- Šafář Petr, ID 00060811, do – FC Vrchlabí
- Hančovský Šimov, ID 98010617, do – FC Vrchlabí
- Šolc Vojtěch, ID 01020043, do – FC Vrchlabí
- Hradecký Michal, ID 98120061, do – FC Vrchlabí
- Farský Pavel, ID 00090272, do – FC Vrchlabí
- Exner Tomáš, ID 00081050, do – FC Vrchlabí
- Fousek Tadeáš, ID 03091204, do – SK Český Brod
- Havránek Marcel, ID 91012422, do – SK Kočí
- Dušek Zdeněk, ID 97060954, do – Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
- Nejman Libor, ID 82091981, do – Sokol Provodov
- Pařízek Dominik, ID 91031705, do – Sokol Provodov
- Borák Vojtěch, ID 02030882, do – Městský fotbalový klub Kravaře
- Chudárek Roman, ID 98030069, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bulhary
- Trávník Kamil, ID 89101145, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bulhary
- Čápek Josef, ID 97120515, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bulhary
- Kuchař Josef, ID 75090411, do – FK Boršov nad Vltavou
- Faltová Barbora, ID 03120375, do – Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek
- Tancibudek Filip, ID 94071545, do – Tělovýchovná jednota SOKOL Starý Rokytník
- Vlček Tomáš, ID 86101942, do – Tělovýchovná jednota SOKOL Starý Rokytník
- Chumchala Antonín, ID 93091696, do – FK Baník Albrechtice
- Trnka Jiří, ID 79040671, do – Sportovní klub Zliv
- Němec Petr, ID 77100946, do – TJ Sokol Malenice
- Pohorský Daniel, ID 04100036, do – FC Sellier & Bellot Vlašim
- Lupa David, ID 77120349, do – Tělovýchovná jednota Sokol Zásada
- Zatkal Jakub, ID 96081294, do – Tělocvičná jednota Sokol Statenice
- Jíša Filip, ID 91111283, do – Fotbalový klub FC Dolany
- Řehák Matyáš, ID 05110166, do – SK Liběšice
- Miller Adam, ID 99060102, do – SK Smiřice
- Okrouhlý Marek, ID 84052127, do – SKP Slovan Moravská Třebová
- Krejsa Filip, ID 95080863, do – FC Libotov
- Nehasil Michal, ID 99080080, do – SK Krakovany
- Trojan Jaroslav, ID 99110415, do – SK Krakovany
- Machala Karel, ID 92051125, do – Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec
- Růžička Michal, ID 83010239, do – Fotbal Hlízov
- Samolej Radim, ID 93051751, do – TJ Vidnava
- Píša Jan, ID 92050596, do – FK Černochov
- Michalík Dominik, ID 95041038, do – Tělovýchovná jednota Sokol Olomučany
- Novotný David, ID 86021174, do – Tělovýchovná jednota Sokol Zahrádky
- Koudelka Jakub, ID 94031671, do – Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou
- Šmidrkal Ivan, ID 76020513, do – Slovan Frýdlant
- Chmela Radek, ID 94111619m do – Tělovýchovná jednota AJAX Valašská Senice
- Hruška Pavel, ID 93061469, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bystřice pod Lopeníkem
- Londýn Martin, ID 90080535, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bystřice pod Lopeníkem
- Mareš David, ID 83121856, do – SK Jizera Předměřice
- Ondráček Roman, ID 93101378, do – Tělovýchovná jednota Start Brno
- Zmeko Dominik, ID 98121110, do – SK Olympia Ráječko
- Komrska Lukáš, ID 93050070, do – Tělovýchovná jednota Slavoj Ledenice
- Berný Lukáš, ID 90070748, do – Tělovýchovná jednota Velešovice
- Ungr Jan, ID 91070263, do – Spartak Žebrák
- Reichenauer Tomáš, ID 95010855, do – SK Sokol Kytín
- Lojek Jakub, ID 95121617, do – SK Sokol Kytín
- Hofman Max, ID 95081941, do – SK Sokol Kytín
- Bartoň Jakub, ID 96070566, do – FC Malenovice
- Bartoň David, ID 94050082, do – FC Malenovice
- Bartoň Marek, ID 92090261, do – FC Malenovice
- Pulpit Ondřej, ID 00120462, do – FC Malenovice
- Heller Břetislav, ID 00040758, do – FC Malenovice
- Mikeštík Jiří, ID 99031291, do – FC Malenovice
- Dorotík Jan, ID 94060663, do – FC Malenovice
- Benedikt Jakub, ID 03030699, do – SK Slavia Vejprnice
- Drda Adam, ID 02020667, do – SK Slavia Vejprnice
- Ungr Vladimír, ID 80010139, do – Tělovýchovná jednota Chaloupky
- Hrdina Zdeněk, ID 89070340, do – TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou
- Hladký Marek, ID 95060897, do – Městský fotbalový klub Vyškov
- Kupec Jan, ID 97100413, do – SK Kožlí
- Hradílek Adam, ID 98020575, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Stojaspal Michal, ID 88072184, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Chvojka Petr, ID 89060906, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Palička Martin, ID 95070871, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Martinec Ondřej, ID 92092152, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Beránek Tomáš, ID 91072347, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Hanák Přemysl, ID 95031572, do – Tělovýchovná jednota Vlčnov
- Zumr David, ID 95041741, do – SK Spartak Žleby
- Šrámek Martin, ID 77080418, do – Sportovní klub Dětmarovice
- Hrdlička Jan, ID 86011702, do – Sportovní klub Dětmarovice
- Pyclík Ondřej, ID 88021245, do – Tělovýchovná jednota Slovan Bzenec
- Maňák Lukáš, ID 93060301, do – Tělovýchovná jednota Slovan Bzenec
- Šimlík Michal, ID 00090341, do – TJ Děrné
- Zalacko Jan, ID 98061717, do – TJ Děrné
- Svoboda Vlastimil, ID 91120139, do – TJ SOKOL Stráž
- Koubek Lukáš, ID 97071175, do – TJ SOKOL Stráž
- Pták Ondřej, ID 97020687, do – TJ SOKOL Stráž
- Karban David, ID 84120214, do – TJ SOKOL Stráž
- Prokop Martin, ID 03091384, do – Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov
- Janyška Pavel, ID 0460452, do – FC Baník Ostrava
- Losert Jiří, ID 89021736, do – FK Býškovice-Horní Újezd
- Smékal Ondra, ID 91070007, do – Fotbalový klub Slavoj Žatec – Občanské sdružení
- Bílek Josef, ID 98020837, do – Fotbalový klub Slavoj Žatec – Občanské sdružení
- Klinec Petr, ID 92101028, do – Fotbalový klub Slavoj Žatec – Občanské sdružení
- Tománek Lukáš, ID 90110218, do – Tělovýchovná jednota SOKOL Tuchořice
- Jarolím Martin, ID 83030783, do – Tělovýchovná jednota SOKOL Tuchořice
- Svoboda Patrik, ID 96031504, do – Tělovýchovná jednota Hodice
- Břenková Denisa, ID 96041493, do – Lokomotiva Brno Horní Heršpice
- Čampulka David, ID 96090678, do – TJ Sokol Jeneč
- Vopálka Karel, ID 94120493, do – Tělovýchovná jednota Jiskra Nová Bystřice
- Vopat Martin, ID 03120174, do – 1. Sportovní klub Jirkov
- Ouzský Vítek, ID 04071349, do – 1. Sportovní klub Jirkov
- Sadílek Jaroslav, ID 83110695, do – FC Viktoria Mariánské Lázně
- Kovařík Jaroslav, ID 83071002, do – FC Viktoria Mariánské Lázně
- Jakub David, ID 03090882, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stařeč
- Ferdan Pavel, ID 05120153, do – TJ Třebelovice
- Novák Adam, ID 92042130, do – Tělovýchovná jednota Sokol Rádlo
- Ondruška Pavel, ID 8521384, do – TJ Břidličná
- Vlk Martin, ID 93070797, do – TJ Cukrovar Hrušovany nad Jeviškovkou
- Vávra Jakub, ID 02050064, do – FC Malenovice
- Mikeštík Lukáš, ID 01061234, do – FC Malenovice
- Vidrman Dominik, ID 02070017, do – FC Malenovice
- Pokuta Daniel, ID 96060272, do – Sokol Dřínov
- Molek Tomáš, ID 91080446, do – Tělocvičná jednota Sokol Moravany
- Doležal Pavel, ID 82040009, do – AFK Ostřešany
- Karvai Robert, ID 93040242, do – Sportovní klub Prachovice
- Vedrová Kateřina, ID 94052239, do – TJ Sokol Troubsko
- Švancarová Petra, ID 68070769, do – TJ Sokol Troubsko
- Srbová Eliška, ID 94070548, do – TJ Sokol Troubsko
- Němečková Gabriela, ID 93052225, do – TJ Sokol Troubsko
- Pokorná Michaela, ID 92022125, do – TJ Sokol Troubsko
- Hvězdová Martina, ID 88122164, do – TJ Sokol Troubsko
- Šiková Vladimíra, ID 86021871, do – TJ Sokol Troubsko
- Kneeová Natálie, ID 93112034, do – TJ Sokol Troubsko
- Škureková Andrea, ID 88092307, do – TJ Sokol Troubsko
- Silva Ana Filipa Dias, ID 90072543, do – TJ Sokol Troubsko
- Hanáková Erika, ID 99021158, do – TJ Sokol Troubsko
- Mernyová Nikoleta, ID 92052553, do – TJ Sokol Troubsko
- Fleišingerová Sabina, ID 78010414, do – TJ Sokol Troubsko
- Polcarová Jana, ID 88070648, do – TJ Sokol Troubsko
- Černá Simona, ID 91082297, do – TJ Sokol Troubsko
- Doležalová Ilona, ID 82012008, do – TJ Sokol Troubsko
- Koňuchová Alžběta, ID 90021472, do – TJ Sokol Troubsko
- Tichá Alexandra, ID 75050061, do – TJ Sokol Troubsko
- Pokorná Iva, ID 78091700, do – TJ Sokol Troubsko
- Matýsková Ilona, ID 76101590, do – TJ Sokol Troubsko
- Vaculíková Marcela, ID 85092225, do – TJ Sokol Troubsko
- Hochmuthová Eva, ID 89100474, do – TJ Sokol Troubsko
- Bílá Marcela, ID 9807100‘1, do – TJ Sokol Troubsko
- Škňouřilová Nikol, ID 97020956, do – TJ Sokol Troubsko
- Kalová Miroslava, ID 87061473, do – TJ Sokol Troubsko
- Hlava David, ID 80061647, do – Tělovýchovná jednota Sokol Hostouň
- Nebřenský Jan, ID 89031884, do – Tělovýchovná jednota Sokol Plańany
- Fojtíková Kateřina, ID 01010376, do – Lokomotiva Brno Horní Heršpice
- Šubík Ladislav, ID 93121487, do – SK Haná Záříčí
- Chytil David , ID 89090487, do – SK Haná Záříčí
- Petřík Tomáš, ID 90032182, do – SK Haná Záříčí
- Kubáň Michal, ID 01010874, do – MFK Frýdek-Místek
- Olah František, ID 91120380, do – Tělovýchovná jednota Sokol Benešov nad Černou
- Morávek Alexandr, ID 00101452, do – SK Řečkovice
- Holín Ondřej, ID 00090681, do – FC Písek
- Duchan Jan, ID 93020899, do – Tělovýchovná jednota Tatran Červená Řečice
- Moras Alexis, ID 94120713, do – SK Řečkovice
- Golis Štefan, ID 87071084, do – SK Řečkovice
- Jílek Petr, ID 00030608, do – SK Řečkovice
- Majer Miroslav, ID 88120078, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec
- Andráš Michal, ID 89020793, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec
- Pražma Tomáš, ID 93121783, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec
- Felbaba Jan, ID 88020963, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec
- Klůfa Tomáš, ID 91101463, do – Tělovýchovná jednota Sokol Stádlec
- Šípa Jan, ID 05070063, do – Fotbalový klub Junior Strakonice

Materiál pro jednání Výkonného výboru FAČR dne 8.7.2016

1. V souladu s článkem 14 odst. 2 Stanov FAČR rozhodl Výkonný výbor FAČR o udělení výjimky k převodu práv a povinností u následujících členů Asociace

c) Z klubu Loko Vltavín, a.s. na klub FK Loko Vltavín, z.s.
- Muži A – ČFL
-  Muži B – 1.B třída
- Dorost starší – Krajský přebor skupina A PFS
- Dorost mladší – Krajský přebor skupina A PFS
- Žáci starší – Krajský přebor skupina A PFS
- Žáci mladší – Krajský přebor skupina A PFS

2. V souvislosti s rozhodnutím o převodu práv a povinností podle odstavce 1 rozhodl Výkonný výbor FAČR dále o tom, že v případě, že některý z hráčů, k jehož přestupu došlo v souladu s odst. 1, využije svého práva k přestupu bez souhlasu mateřského klubu podle čl. 7 odst. 4 Přestupního řádu, náleží výše stanoveného odstupného nabývajícímu klubu.

3. V souladu s článkem 16 odst. 6 písm. g Stanov FAČR Výkonný výbor FAČR rozhodl  o sloučení klubů Sportovní klub Čechie Hlušice, z.s. na klub RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov, z.s.

Materiál pro jednání Výkonného výboru FAČR dne 8.7.2016 - dodatek

1. V souladu s článkem 14 odst. 2 Stanov FAČR rozhodl Výkonný výbor FAČR o udělení výjimky k převodu práv a povinností u následujících členů Asociace:

a) Z klubu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. na klub Oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
-  VŠE

2. V souvislosti s rozhodnutím o převodu práv a povinností podle odstavce 1 rozhodl Výkonný výbor FAČR dále o tom, že v případě, že některý z hráčů, k jehož přestupu došlo v souladu s odst. 1, využije svého práva k přestupu bez souhlasu mateřského klubu podle čl. 7 odst. 4 Přestupního řádu, náleží výše stanoveného odstupného nabývajícímu klubu.