22. 3. 2016

Komuniké z 28. řádného zasedání Výkonného výboru FAČR dne 22. 3. 2016

V úterý 22. března 2016 zasedal v Praze na Strahově Výkonný výbor FAČR.

VV FAČR vzal na vědomí informace státní reprezentace

- A tým sehraje přípravná utkání proti Skotsku 24. 3. a ve Švédsku 29. 3.
- Reprezentace do 21 let čekají kvalifikační utkání 25. 3. v Uherské Hradišti proti Lotyšsku a 29. 3. na Maltě shodně v 18 hodin
- pro výběry U17 a U19 začínají elitní fáze kvalifikace ME

VV FAČR vzal na vědomí informace UEFA a FIFA

- reprezentační A-tým byl k 3. 3. 2016 na 25. místě v žebříčku FIFA
- proběhl volební kongres FIFA, na kterém byl zvolen prezidentem Gianni Infantino
- VV UEFA schválil nového generálního sekretáře Theodora Theodorise
- VV UEFA schválil využití brankové technologie ve finále aktuálních ročníků Ligy mistrů a Evropské ligy

VV FAČR schválil svolání 18. řádné Valné hromady na pátek 20. 5. 2016 v 10 hodin v hotelu Orea Voroněž v Brně 

VV FAČR schválil termín 9. 5. 2016 a místo konání udělování cen Dr. Václava Jíry a zároveň schválil kandidáty pro udělení cen Dr. Václava Jíry za rok 2015

VV FAČR vzal na vědomí složení Komise futsalu dle výsledků voleb Valné hromady Svazu futsalu v ČR k 5. 3. 2016.

VV FAČR schválil věcný obsah rámcové smlouvy mezi LFA a FAČR

VV FAČR schválil změnu legislativního záměru Přestupního řádu

VV FAČR schválil změny v členství klubů FAČR

Výkonný výbor FAČR přijímá za člena FAČR

- Sportovní klub SIPA SPORT OPAVA,z.s.
- Ambassadors FC Praha

Výkonný výbor FAČR souhlasí se zrušením členství ve FAČR na návrh příslušných OFS 

-          6220301 ČAFC Židenice

-          6150071 SK FC Doubravník

Výkonný výbor FAČR souhlasí se změnou názvu níže uvedených klubů

-          Fotbalový klub Luhačovice na FK Luhačovice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota SOKOL Klecany na Tělovýchovná jednota Sokol Klecany, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Vísky na TJ Sokol Vísky z.s.

-          Tělovýchovná jednota Slavie Damnice na TJ Slávie Damnice, z.s.

-          Fotbalový klub AVÍZO Město Albrechtice na FK Město Albrechtice,z.s.

-          Tělovýchovná jednota SOKOL Nová Ves na TJ Sokol Nová Ves z.s.

-          Tělovýchovná jednota Jiskra Strmilov na TJ Jiskra Strmilov z.s.

-          Tělovýchovná jednota FC Hamry nad Sázavou, o.s. na FC Hamry nad Sázavou z.s.

-          TJ Sokol Velké Žernoseky na Sokol Velké Žernoseky, z.s.

-          FK Pěnčín – Turnov na FK Turnov z.s.

-          Tělovýchovná jednota Kozlov na TJ Kozlov, spolek

-          Amatérský fotbalový klub Písek na AFK Písek z.s.

-          Tělovýchovná jednota ZD Kestřany na FK IPD service Kestřany, z.s.

-          FC IRP Český Těšín na FK Český Těšín, z.s.

-          TJ Union Lověšice na Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Hořiněves na TJ Sokol Hořiněves, spolek

-          Fotbalový Club Červený Hrádek na FC Červený Hrádek, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Horní Dvořiště na Tělovýchovná jednota Horní Dvořiště, z.s.

-          TJ Sokol Trhový Štěpánov na FK Trhový Štěpánov z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Sudkov na Sokol Sudkov z.s.

-          Sokol Třebenice na Horácký klub Třebenice, z.s.

-          Amaterský fotbalový klub Letovice na AFK Letovice,z.s.

-          TJ FK Ruda nad Moravou, o. s. na Tělovýchovná jednota Fotbalový klub Ruda nad Moravou z.s.

-          "FC Spartak Chrást o.s." na FC Spartak Chrást z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Ruda na TJ Sokol Ruda, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Dolany u Jaroměře /o.Náchod/ na TJ Dolany, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Juřinka na TJ Juřinka, z.s.

-          Tělovýchovná jednota PETŘVALD NA MORAVĚ na TJ Petřvald na Moravě, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Dynamo Oleksovice na FK DYNAMO OLEKSOVICE, z.s.

-          SK Černošice na Sportovní klub Černošice, z.s.

-          Občanské sdružení TJ Krásná Lípa na Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Nové Strašecí na TJ Sokol Nové Strašecí z. s.

-          TJ Vysočina Petrovice na Vysočina Petrovice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Baník Modlany na SK Baník Modlany z.s.

-          Tělovýchovná jednota Spartak Boletice n.L. na TJ Spartak Boletice n.L., z.s.

-          TJ Tatran ŠATOV na SK Tatran Šatov, z.s.

-          Sokol Dyje na TJ SOKOL Dyje, z. s.

-          Tělovýchovná jednota SLAVOJ Jeseník nad Odrou na TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, z.s.

-          T.J. Star Tupadly na TJ Star Tupadly, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Šumice na TJ Šumice z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Hlízov na FOTBAL HLÍZOV, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Tatran Bílý Kostel nad Nisou na TJ TATRAN Bílý Kostel nad Nisou, z.s

-          TJ SK Kamenné Žehrovice na SK Kamenné Žehrovice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Pertoltice, oddíl kopané na FC PERTOLTICE z.s.

-          Tělovýchovná jednota Višňové na TJ Višňové z.s.

-          FC Dolany na Fotbalový klub FC Dolany, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Smrčina Horní Planá na TJ Smrčina Horní Planá, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Víska na TJ Sokol Víska z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Sobíňov na TJ Sokol Sobíňov, z.s.

-          Sportovní klub Sloupnice na SK Sloupnice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota SPARTAK Sezemice na TJ Spartak Sezemice z.s.

-          1 FC Čejkovice na 1. FC Čejkovice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Záboří n. Labem na FK Záboří nad Labem, z.s.

-          TJ Sokol Lukavice na Tělovýchovná jednota Sokol Lukavice, z. s.

-          TJ Sokol Ketkovice na SK Ketkovice z.s.

-          TJ Spartak Počátky, o. s. na Tělovýchovná jednota Spartak Počátky z.s.

-          TJ Smilovice, o.s. na SC Smilovice, z.s.

-          FC TRIODYN Bylnice na SK Bylnice, z.s.

-          Fotbalový klub Vrbová Lhota 98, o.s. na Sportovní klub Vrbová Lhota 98, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Šebkovice na TJ Sokol Šebkovice, z. s.

-          TJ Spartak Chuchelná na Tělovýchovná jednota Spartak Chuchelná, z.s.

-          FC Moravský Krumlov na Football Club Moravský Krumlov, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Dohalice na TJ Sokol Dohalice z.s.

-          TJ Sokol Rychtářov na SK RYCHTÁŘOV, z.s.

-          Fotbalový klub Stejstav Hýskov na Fotbalový klub Hýskov, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Velichovky na TJ Velichovky, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Stašov na TJ Stašov, z.s.

-          Tělovýchovná jednota SLAVOJ POLNÁ na SLAVOJ POLNÁ z.s.

-          SK Tuřany na Sportovní klub Tuřany, z. s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Moravice na T.J. Sokol Dolní Moravice z.s.

-          INTER WINTER Havraníky na FC INTER HAVRANÍKY z.s.

-          Tělovýchovná jednota Karlštejn na TJ Karlštejn, z. s.

-          FK Slovan Záblatí na Fotbalový klub Slovan Záblatí, z. s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Dobříkov na TJ Sokol Dobříkov, spolek

-          Tělovýchovná jednota Suchohrdly u Miroslavi na Tělovýchovná jednota Suchohrdly u Miroslavi, spolek

-          TJ Družstevník Úvalno na FK Úvalno z.s.

-          Tělovýchovná jednota SOKOL Příkazy na TJ Sokol Příkazy, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Vrbno pod Pradědem na TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, z.s.

-          Tělovýchovná jednota SOKOL RACKOVÁ na TJ Sokol Racková, z.s.

-          TJ Sokol Nespeky na Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Božejov, o.s. na TJ Sokol Božejov, z.s.

-          Tělovýchovná jednota FK Miřkov na FK Mířkov z.s.

-          TJ FK Mirotice, o.s. na TJ Mirotice, z.s.

-          TJ Sportovní klub Novosedly nad Nežárkou na SK Novosedly nad Nežárkou, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Lhota na FK Lhota, z. s.

-          Fotbalový klub Uhlířské Janovice na FK Uhlířské Janovice, z.s.

-          Sokol Kovalovice na TJ Sokol Kovalovice z.s.

-          Sportovní klub SIKO Čimelice na SK SIKO Čimelice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Němčice na TJ Sokol Němčice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota FC Chotíkov 1932 o.s. na FC Chotíkov 1932 z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves na TJ Sokol Jičíněves, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Sokol Záblatí na TJ Sokol Záblatí, z.s.

-          TJ Družstevník Velký Beranov, o.s. na TJ Velký Beranov 1975, z.s.

-          T.J. Sokol Šilheřovice na Tělovýchovná jednota Sokol Šilheřovice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Šmolovy na Tělovýchovná jednota Šmolovy,spolek

-          Tělovýchovná jednota Králova Lhota na TJ Králova Lhota z.s.

-          Tělovýchovná jednota Podolí II na TJ Podolí II, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Jawa Divišov na TJ Jawa Divišov z.s.

-          Sportovní klub Svatá Maří-Magdaléna na SK Svatá Maří Magdaléna, z.s.

-          AFK Smetanova Lhota na AFK Smetanova Lhota, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Velké Poříčí na TJ Velké Poříčí, z.s.

-          TJ Sokol Hvozdná na SK Hvozdná, z.s.

-          Sportovní klub Sparta Úpice na SK Sparta Úpice, z.s.

-          Tělovýchovná jednota Dražejov na TJ Dražejov, z.s.

-          TJ Slavoj Husinec na Tělovýchovná jednota Slavoj Husinec, z.s.

-          Sportovní klub AKUMA Mladá Boleslav na SK Akuma Mladá Boleslav, z.s.

-          Sportovní klub Klášter Hradiště n/J na Sportovní klub Klášter n/J z.s.