23. 2. 2016

Komuniké z 27. řádného zasedání Výkonného výboru FAČR ze dne 23. 2. 2016

VV FAČR vzal na vědomí informace státní reprezentace
Termíny utkání reprezentace ČR „A“ proti Skotsku 24.3. a ve Švédsku 29.3.
Vedení asociace sleduje formu a zdraví hráčů před ME 

VV FAČR vzal na vědomí informace UEFA a FIFA
Postavení reprezentace v žebříčku FIFA – 25. místo
Pravidlová komise FIFA předběžně odsouhlasila používání videa
Proběhnou 2 kongresy UEFA – mimořádný před volbou prezidenta FIFA a pravidelný v květnu 

VV FAČR schválil vyrovnaný rozpočet pro rok 2016 

VV FAČR schválil jmenný seznam Krajských lektorů Pravidel fotbalu pro rok 2016

VV FAČR vzal na vědomí předložené zprávy  RKK o provedených kontrolách

VV FAČR  schválil navrhovanou změnu v Komisi rozhodčích ŘK FAČR Morava. Odvolal předsedu p. Antonína Kordulu, jmenoval nového člena p. Ondřeje Pelikána a současně jmenoval předsedou KR ŘK FAČR M p. Oldřicha Racka

VV FAČR schválil věcný záměr přestupního řádu FAČR a vzal na vědomí paragrafové znění přestupního řádu, které bude hnutí předloženo k připomínkování do 31. 3.  

VV FAČR schválil listinu „Instruktorů rozhodčích FAČR“ pro rok 2016

VV FAČR schválil změnu termínu předávání cen Dr.Jíry – 9. 5. 2016

VV FAČR schválil čas konání Valné hromady FAČR v pátek 20. 5. v 10 hodin v Brně.  

VV FAČR schválil změny v členství klubů FAČR

A. Výkonný výbor FAČR přijímá za člena FAČR:
Fotbalový klub Ludvíkovice z.s.
FC Olympia Hradec Králové a.s.

B. Výkonný výbor FAČR souhlasí se zrušením členství ve FAČR na návrh příslušných OFS:
8050791 FC Opava
8050901 Sportovní klub SIPA SPORT Opava
8050911 Sportovní klub Hradec nad Moravicí, z.s.

C. Výkonný výbor FAČR se změnou názvu níže uvedených klubů:

FK Rašelina Soběslav na TJ Spartak Soběslav, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Leština na TJ Sokol Leština, z.s.
TJ Sportovní klub Zvole na TJ SK Zvole, z.s.
Tělovýchovná jednota Kemp Starý Šachov na Sportovní klub Starý Šachov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lázně Velké Losiny na TJ Sokol Velké Losiny z.s.
TJ Dynamo ZČE Plzeň na SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
Tělovýchovná jednota Viktoria Všestudy na Sportovní klub Viktoria Všestudy, z.s.
Sportovní klub S.K. Osečná na SK Osečná, z.s.
Fotbalový klub STOMIX Žulová na FK Stomix Žulová z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Vikýřovice na TJ Sokol Vikýřovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hlohová na TJ Sokol Hlohová, z.s.
Tělovýchovná jednota Moravan Kostelec u Holešova na SK Moravan Kostelec u Holešova,z.s.
SK Církvice na Sportovní klub Církvice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slopné na SK Slopné, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol – Lípa na TJ Sokol Lípa, z.s.
SPORTOVNÍ KLUB POLICIE OKULA NÝRSKO na FK Okula Nýrsko, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Podolí u Brna na FK Podolí u Brna z.s..
Tělovýchovná jednota Spartak Průhonice na Spartak Průhonice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Čisovice na TJ Sokol Čisovice, z.s.
Sokol Choteč na Tělovýchovná jednota Sokol Choteč, z.s.
Fotbalový klub Viktoria Velký Osek na FK Viktorie Velký Osek z.s.
A.F.K. Slavoj Podolí Praha – Amatérský fotbalový klub na AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
SK – Spomyšl na SK SPOMYŠL, z.s.
FK Holice – Hodolany, o.s. na 1.HFK Olomouc spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Nevšová na TJ Sokol Nevšová, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Žlebské Chvalovice na TJ Sokol Žlebské Chvalovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Svídnice na TJ Svídnice, z.s.
CU Bohemians Praha – občanské sdružení na CU Bohemians Praha, z.s.
TJ ABC Braník, o.s. na TJ ABC Braník, z.s. oddíl fotbalu
TJ Sokol Prosiměřice na TJ Prosiměřice z.s.
Sportovní klub Petrovice u Sedlčan na SK Petrovice, z.s.
Tělovýchovná jednota TJ Slavoj Čerčany na TJ Slavoj Čerčany, z.s.
“TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL RYNOLTICE o.s.“ na FK RYNOLTICE z.s.
FC CVM Mokrá – Horákov o.s. na FC Mokrá – Horákov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Řepov na TJ Sokol Řepov, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Doubí o.s. na TJ Sokol Doubí z.s.
TJ Dobruška na SK Dobruška z.s.
Sportovní klub Slaný na SK Slaný, z.s.
TJ Sokol Sepekov na TJ Sokol Sepekov, z.s.
Tělovýchovná jednota Mezilesí Načešice na TJ Mezilesí Načešice, z.s.
Tělovýchovná jednota SLOVAN VESEC na TJ Slovan Vesec, z.s.
“Tělovýchovná jednota UNIE HLUBINA o.s.“ na “TJ UNIE HLUBINA z.s
Tělovýchovná jednota Sokol Šestajovice na Sportovní klub Šestajovice, z.s.
TJ Sokol Podsedice na Sportovní klub SK Český granát Podsedice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky na SK Sokol Zlatníky, z.s.
Tělovýchovná jednota TJ KLIMKOVICE na TJ Klimkovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Troubsko na TJ Sokol Troubsko, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Nové Dvory na SK 1933 ČUS Nové Dvory, z.s.
TJ Jiskra Česká Skalice, o.s. na SK Česká Skalice, z.s.
Sportovní klub Liběchov na SK Liběchov, z.s.
Tělovýchovná jednota FC Bílé Podolí na FC Bílé Podolí z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Chodová Planá na TJ Slavoj Chodová Planá, z.s.
Tělovýchovná jednota Klínec na TJ Klínec, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Zvole na Sokol Zvole, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Rýmařov na SK Jiskra Rýmařov, z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Hrdějovice, o.s. na Slavoj Hrdějovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Krásné Loučky na TJ Krásné Loučky z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Union Nové Sedlo, o.s. na TJ Baník Union Nové Sedlo, z.s.
FK Příluky na FK Příluky, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Nučice na SK Nučice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Čejč na SK Čejč, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Potěhy na Sokol Potěhy z.s.
FC Slovan Rosice, o.s. na “FC Slovan Rosice, z.s.”
Sportovní klub Benešov na SK Benešov z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hlinsko pod Hostýnem na TJ Hlinsko p/H, z.s.
1. FC Bojanov na FC Bojanov z.s.
Tělovýchovná jednota “Sokol Hrazánky” na TJ Sokol Hrazánky, z.s.
Tělovýchovná jednota DYNAMO JAVORNÍK na Dynamo Javorník, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol “Družba” Suchdol na TJ Sokol Družba Suchdol, z.s.
TJ Sokol Starý Hrozenkov na FK Starý Hrozenkov, z.s.
Sportovní klub FK Komňa na Fotbalový klub Komňa, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Boříkovice na Sokol Boříkovice, z.s.
Fotbalový klub mládeže Javorka o.s. na Fotbalový klub mládeže Javorka, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra – Sklo Union Hranice na TJ Hranice z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Souš o.s. na FK Baník Souš z.s.
Tělovýchovná jednota SLAVOJ Skřivany na TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Tělovýchovná jednota DUŠEJOV 2000 na TJ Dušejov 2000, z.s.
FC DIMMPL Mirovice na Sportovní klub Mirovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Dolní Řasnice na TJ Jiskra Dolní Řasnice z.s.
TJ ČSAD Havířov na FK Gascontrol Havířov, z.s.
Sportovní klub Starý Plzenec na SK Starý Plzenec z.s.
AFK Nové Město p. Smrkem na AFK Nové Město pod Smrkem z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL DAMNOV na Sokol Damnov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lukovany na TJ Sokol Lukovany, z.s.
Tělovýchovná jednota S o k o l K r č na TJ Sokol Krč, z.s.
FC Biocel Vratimov na FC Vratimov z.s.
FOOTBALL CLUB BEŇOV na FC Beňov, z.s.
Fotbalový klub ADMIRA HULÍN na FK ADMIRA HULÍN, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice na SK Radslavice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Bukovany na TJ Sokol Bukovany, z.s.
1. SK Rokytnice n. Rokytnou na “1.SK Rokytnice nad Rokytnou, z.s.
FK Býškovice/Horní Újezd o.s. na FK Býškovice – Horní Újezd, z.s.
FV Plast Sparta Mratín na Sparta Mratín z.s.
TJ Sokol Poděbradská Blata Netřebice na TJ Sokol Netřebice, z.s.
Tělovýchovná jednota Hřivínův Újezd – Kaňovice na TJ Hřivínův Újezd – Kaňovice, spolek
Tělovýchovná jednota Biskupice na TJ Biskupice z.s.
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem na TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek
Tělovýchovná jednota FC Kostelec na Hané na FC Kostelec na Hané, z.s.
Tělovýchovná jednota Nedachlebice na TJ Nedachlebice, z.s.
FK GUFERO Mistrovice na FK Mistrovice, z.s.
Tělovýchovná jednota SK Cetkovice na SK Cetkovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Červená Lhota na TJ Sokol Stará Červená Voda, z.s.
Tělovýchovná jednota JZD "Rozvoj" Trstěnice na TJ ROZVOJ TRSTĚNICE, z.s.
SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. na SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou, z.s.
Tělovýchovná jednota Tatran Habartice o.s. na TJ Tatran Habartice z.s.
Tělovýchovná jednota Centropen Dačice na TJ Centropen Dačice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lužany na TJ Sokol Lužany, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lysolaje na TJ Sokol Lysolaje, z.s.
TJ JISKRA Vratislavice nad Nisou, o.s. na TJ Jiskra, Vratislavice nad Nisou, spolek
Tělovýchovná jednota KEN Veselí nad Moravou na TJ KEN Veselí nad Moravou z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Kněževes na TJ Sokol Kněževes, z.s.
SK Bludov, o. s. na Sportovní klub Bludov, z.s.
FC Graffin Vlašim na FC Sellier & Bellot Vlašim, z.s.
FC GRAFFIN VLAŠIM a.s. na FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s.
SK BULDOCI Karlovy Vary-Dvory, o. s. na 1.FC Karlovy Vary – mládež, z.s.
SK Bakov n.Jizerou na SK Bakov n/J, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol KOUTY na SK Kouty, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Březová na TJ Sokol Březová, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slavonín na FK Slavonín, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Vranov na TJ Jiskra Vranov, spolek