29. 5. 2018

HFU pořádá letní přípravný kemp pro hráče bez angažmá na příští sezónu

Hráčská fotbalová unie (HFU) zve všechny hráče, kteří nemají zajištěné angažmá na příští sezonu, aby se zúčastnili letního přípravného kempu, který se bude konat od 18. 6. do 30. 6. 2018 v areálu SK Třeboradice na Praze 9.

Přípravný kemp HFU začne v červnu, krátce po začátku předsezónní přípravy většiny klubů a tedy ve vhodnou dobu pro přípravu hráčů bez smluv na další sezónu. „Hráči tak dostanou jedinečnou možnost připravovat se v ideálních podmínkách a zaujmout ještě před startem ligových soutěží některé z klubů, které na kempu budou mít své pozorovatele. Kluci budou připraveni na případné testy, které čekají na každého hráče před podpisem nové smlouvy. Důležité je, že hráči budou trénovat v kolektivu, a pod profesionálním vedením, což je vždycky lepší, než aby sami někde běhali,“ říká Tomáš Pešír, předseda HFU k připravovanému kempu.

V rámci spolupráce s Unií českých fotbalových trenérů (UČFT) bude na kempu hráčům k dispozici profesionální trenérský servis, záštitu nad kempem za UČFT převzal sám její prezident, Verner Lička. Kromě něj budou na hráče dohlížet: Pavel Malura (hlavní trenér), Roman Bednář (asistent trenéra), Tomáš Poštulka (trenér gólmanů), Marek Chrobák (kondiční trenér) a Miroslav Český (masér).  

Přihlásit se mohou všichni hráči, kteří v minulé nebo předminulé sezóně nastoupili za některý prvoligový nebo druholigový klub v ČR nebo v zahraničí, popřípadě za klub hrající juniorskou ligu, ČFL nebo MSFL. Na programu jsou i přípravné zápasy, jména soupeřů jsou zatím v jednání, prvním potvrzeným je FC MAS Táborsko.

Pokud máte o start na kempu zájem, můžete se registrovat na adrese info@hfu.cz, nebo tel. čísle: 776 200 163. Kemp je pro hráče zdarma.

FOTBALOVÝ KEMP HFU 2018

Pro hráče 1., 2.  Juniorské ligy, ČFL, MSFL

KDY: 18. 6. – 30. 6. 2018

KDE: Areál SK Třeboradice, Praha 9

CENA: ZDARMA

Registrace: info@hfu.cz / pesir@hfu.cz / znojemsky@hfu.cz