26. 11. 2021

Finálové turnaje 10. ročníku Poháru mládeže FAČR rozlosovány

V sídle Fotbalové asociace České republiky proběhlo ve čtvrtek 25.11.2021 za účasti Jakuba Koháka, dlouholetého Ambasadora Poháru mládeže FAČR, a Jaroslava Šilhavého reprezentačního trenéra A týmu losování finálových turnajů všech šesti věkových kategorií poháru.

Losování moderoval Pavel Čapek a živě jej mohli vidět diváci na sociálních sítích a také na platformě www.tvcom.cz.

"Osobně jsem byl na několika finálových kláních a musím říci, že je neuvěřitelné, jak všichni tento svátek mládežnického fotbalu prožívají. Vše se odehrává v duchu FAIR PLAY, ale atmosféra, která na těchto turnajích panuje, je naprosto úžasná. Určitě se na některé místo finálového turnaje přijedu osobně podívat," řekl trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý.

"Ano, byl jsem prakticky u zrodu této fenomenální sportovní události a je mně nesmírnou ctí být rovněž jejím Ambasadorem, protože děti jsou naše budoucnost a bohatství, to je třeba si uvědomit a ten, kdo 10 let pracuje na jejich rozvoji a zábavě, musí být po právu oceněn. Stejně, jako tady trenér, tak i já budu určitě na některém finálovém turnaji osobně, protože chci vidět ty šťastné hráčky i hráče mít opět velkou radost, že mohou sportovat a hrát fotbal," konstatoval po losování Jakub Kohák, Ambasador Poháru mládeže FAČR.  

Los kategorie U8, 4. - 5. 6. 2022 v Benešově

Skupina A

  • CU Bohemians Praha, FC Baník Ostrava, FK Baník Sokolov, FC Zbrojovka Brno, FK Admira Praha, SK Bezděkov

Skupina B

  • SK Slavia Praha, FC Sparta Brno, 1.FC Žamberk, FK Fotbal Třinec, FC Slovan Liberec, FK Jablonec

Skupina C

  • AC Sparta Praha, 1.FC Slovácko, FC Písek, FC Slovan Havlíčkův Brod, FC Hradec Králové, SK Nemošice

Skupina D

  • FK Varnsdorf, MFK Karviná, FK Pardubice, FK Hodonín, SK Benešov, TJ Jiskra Domažlice

Los kategorie U9, 28. - 29. 5. 2022 ve Znojmě

Skupina A

  • SK Slavia Praha FC Zbrojovka Brno FC Slovan Velvary SK FC Hlučín FK Spartak Choceň FK Hodonín

Skupina B

  • FK Pardubice SK Sigma Olomouc MŽ FK Mladá Boleslav Slezský FC Opava FC Písek FK Admira Praha

Skupina C

  • AC Sparta Praha 1.FC Slovácko TJ Sokol Stodůlky 1.SC Znojmo FK Baník Sokolov FK Jablonec 

Skupina D

  • JFA Č.Budějovice FC Baník Ostrava FC Tempo Praha FC Vysočina Jihlava 1.FK Příbram MFK Chrudim

Los kategorie U10, 14. a 15. 5. 2022 v Uničově

Skupina A

  •  AC Sparta Praha SK Uničov CU Bohemians Praha FC Zbrojovka Brno FC MAS Táborsko JFA Č.Budějovice

Skupina B

  • RMSK Cidlina Nový Bydžov SK Sigma Olomouc MŽ FK Mladá Boleslav Slezský FC Opava  FK Baník Sokolov ABC Braník

Skupina C

  • FC Slovan Liberec FC Baník Ostrava TJ Viktoria Vestec FC Sparta Brno Footboll Talent Academy TJ Sokol Těšany

Skupina D

  • SK Slavia Praha 1.FC Slovácko FK Pardubice FC Kouřim FK Neratovice - Byškovice SK Sparta Kolín

Los kategorie U11, 7. - 8. 5. 2022 v Kroměříži

Skupina A

  • AC Sparta Praha 1.FC Poruba FK Pardubice SK Sigma Olomouc MŽ FK Dukla Praha Football Talent Academy

Skupina B

  • FC Hradec Králové FC Baník Ostrava FK Meteor Praha VIII FC Zbrojovka Brno CU Bohemians Praha FK Šumperk 

Skupina C

  • SK Dynamo České Budějovice SKH Slavia Kroměříž FK Junior Strakonice TJ Valašské Meziříčí SK Petřín Plzeň FK Náchod 

Skupina D

  • SK Slavia Praha 1.FC Slovácko FC Slovan Liberec SK Líšeň 1.FK Příbram FK Teplice 

Los kategorie U12, 21. - 22. 5. 2022 v Táboře

Skupina A

  • FK Pardubice FC Zbrojovka Brno FK Teplice FC Baník Ostrava FC Tempo Praha FC Slovan Liberec

Skupina B

  • AC Sparta Praha 1.FC Poruba FK Dukla Praha MFK Karviná FK Ústí nad Labem FC Hradec Králové

Skupina C

  • SK Slavia Praha FC Sparta Brno Football Talent Academy SK Sigma Olomouc MŽ FK Mladá Boleslav FK Motorlet Praha

Skupina D

  • FC Písek 1.FC Slovácko FC MAS Táborsko FC Fastav Zlín SK Dynamo České Budějovice FC Vysočina Jihlava 

 Los kategorie U13, 30. 4. - 1. 5. 2022 ve Vysokém Mýtě

Skupina A

  • FK Pardubice FC Zbrojovka Brno AC Sparta Praha 1.SK Prostějov RMSK Cidlina Nový Bydžov MFK Vítkovice

Skupina B

  • FK Dukla Praha SK Sigma Olomouc MŽ CU Bohemians Praha SK Líšeň SK Dynamo České Budějovice FK Brandýs nad Labem

Skupina C

  • SK Slavia Praha Slezský Opava FC FC Slovan Liberec FK Baník Ostrava FK Teplice FK Náchod 

Skupina D

  • FC Písek 1.FC Slovácko FC Hradec Králové FC Fastav Zlín 1.FK Příbram FK Baník Sokolov