3. 9. 2021

Charitativní den v rámci projektu Pomáhejme společně

V sobotu 4. září proběhne v Olomouc Sigmund Cup pro hráč kategorie U11 a ve stejný den také odehraje charitativní zápas tým osobností Real Top Praha proti známým tvářím reprezentujícím iniciativu Děti dětem. To vše v rámci projektu Pomáhejme společně.

Tento projekt má za cíl pomoct Terezce VepřkovéLucince ČechovéNatálce HudečkovéTomíkovi Burghardtovi a Mikuláši Rakovi. Výtěžek z celého turnaje poputuje právě rodinám s nemocnými dětmi.

Charitativní den začne v 9 hodin turnajem Sigmund Cup pro malé fotbalisty do 11 let. Turnaj, jehož partnery jsou Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj a Mercedes-Benz Moravia, se bude konat na travnatých hřištích ve sportovním areálu v Řepčíně a zúčastní se ho 16 mužstev.

V tuto chvíli přislíbili účast SK Sigma Olomouc, 1. FC Slovácko, FC FASTAV Zlín, MFK Vyškov, Jeseník, Šumperk, SFC Opava, FK Prostějov, FK Přerov a SK Hranice.

Odpolední program poté bude pokračovat v 17 hodin na Andrově stadionu a nabídne utkání osobností z týmu Real Top Praha, proti nimž se postaví známé tváře reprezentující iniciativu Děti dětem. Fanoušci se tak mohou těšit například na bývalé hráče Sigmy Davida Rozehnala, Martina Blahu, Michala Ordoše, Michala Kováře, Aleše Škerleho, Radoslava Látala, fotbalistu Mladé Boleslavi Vojtěcha Smrže nebo hokejistu Marka Peksu.

Za Real Top Praha pak potvrdily účast fotbalové hvězdy Petr Švancara, Karel Rada, Marek Heinz, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski, Adam Varadi, šéfkuchař Přemek Forejt nebo herec Jakub Štáfek.

Další informace najdete na Děti dětem - POMÁHEJME (deti-detem.com).