20. 1. 2020

Cena Fair Play fotbalu 2019: Život pro Matěje i Real Top Praha

Fotbalová asociace České republiky ve spolupráci s Českým klubem Fair Play představuje nominace na Cenu Fair Play fotbalu za rok 2019.

Mezi pěti nominovanými je uspořádání charitativního turnaje pro děti i celé rodiny na počest Dominika, který podlehl těžké nemoci a pomoc pro Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Druhým nominovaným je Bethel Amauwah z FK Hředle, jenž přiznal hraní rukou při vstřelení gólu, který mohl rozhodnout o postupu do vyšší soutěže. Jeho skutek byl oceněn i v rámci Galavečera Grassroots cenou fair play roku 2019.

Dalšími nominovanými je sportovní tým Real Top Praha, jenž za dobu svého fungování podpořil mnoho lidí, mezi které rozdělil již 25 milionů korun. Dále byli nominováni také Miroslava a Jiří Skárovi, kteří organizují množství aktivit s cílem získat finance na náročnou rehabilitaci syna po těžkém úrazu hlavy.

Pátou nominaci si vysloužili Matěj a Jan Kučerovi za akci Život pro Matěje, díky které se podařilo získat více než 2000 nových dárců do registru kostní dřeně.

Cena Fair Play fotbalu 2019 - NOMINACE

  • Nominace č. 1. -  Domčův sen – pomoc pro Nadační fond dětské onkologie Krtek
  • Nominace č. 2.  - Bethel Amauwah - FK Hředle
  • Nominace č. 3.  - Real Top Praha – pomáháme pomáhat
  • Nominace č. 4. -  Pomoc pro Hynka Skůru
  • Nominace č. 5. – Život pro Matěje – Největší nábor do registru dárců kostní dřeně přes fotbalové aktivity

 

Složka dokumentů:

Cena Fair Play fotbalu 2019 - nominace