5. 1. 2017

7. Den partnerů OFS Hradec Králové

Okresní fotbalový svaz Hradec Králové připravil na začátek roku 2017 7. ročník Dne partnerů OFS Hradec Králové, který se uskuteční v moderní hale v Předměřicích nad Labem v sobotu 7. 1. 2017 od 9 hodin.

V turnaji se od 9 do 16 hodin představí osm týmů s řadou známých osobností: BELsport, Hradecký Deník, CK Votrok, BD Group, JAKO team, LEGALcom, HLDS Hradecká lesní a dřevařská společnost a Votrok Měšťanský pivovar HB.  Hrát se bude ve dvou čtyřčlenných skupinách a poté budou následovat zápasy o konečné pořadí. Zajímavostí turnaje je osvědčená finanční pokuta 10 Kč za vstřelenou branku, hattrick a čisté konto 50 Kč, žlutá karta 100 Kč, vyloučení 300 Kč.

Po skončení turnaje v cca 16.15 hodin bude následovat dražba sportovních kuriozit a účast je veřejná. Jde zejména o fotbalové i hokejové dresy s podpisy hráčů celého týmu a známých sportovních osobností jako například: dres Ajax Amsterodam Václav Černý s podpisy týmu (fotbal), dres ČR Koubek Tomáš z utkání kvalifikace MS 2018 ČR - Sev. Irsko (fotbal), dres Bologna FC 1909 Ladislav Krejčí s podpisem (fotbal), dres Slovan Liberec Milan Baroš (fotbal), dres HC Energie K. Vary s podpisy týmu (hokej), dres HC Vítkovice Steel 2015/16 s podpisy týmu (hokej), dres FK Mladá Boleslav s podpisy týmu (fotbal), dres HC Sparta Praha 2015/16 Juraj Mikuš s podpisy týmu (hokej), dres FK Příbram černý s podpisy týmu (fotbal), dres FK Příbram zelený Jan Suchan s podpisy týmu (fotbal), dres FK Mladá Boleslav Marek Matějovský s podpisy týmu (fotbal), dres Sigma Olomouc s podpisem Michal Šmarda (fotbal),  ČR repre U20 tréniková mikina Pavel Hoftych (fotbal), ČR repre U20 tréniková trika Pavel Hoftych (fotbal), ČR repre U20 tréninkové 3/4 kalhoty Pavel Hoftych (fotbal), dres FC Hradec Králové s podpisy týmu (fotbal), dres ČR repre s podpisy mládežnických repre trenérů (fotbal), dres Slovan Liberec s podpisy teamu (fotbal), šála Slovan Liberec trofeje (fotbal), šála Slovan Liberec UEFA league 2014/15 (fotbal), šála Slovan Liberec UEFA league 2015/16 (fotbal), šála Slovan Liberec UEFA league 2016/17 PAOK Soluň (fotbal), šála Slovan Liberec UEFA league 2016/17 AC Fiorentina (fotbal), šála Slovan Liberec (fotbal), šála PAOK Soluň (fotbal), šála Baník Ostrava Evžen Hadamczik (fotbal), dres Moeller Pardubice Otakar Janecký s podpisy (hokej), šála EATON Pardubice (hokej), dres FK Teplice Pavel Krmaš s podpisem (fotbal),  kalendáře sportovci Sportinvest, hokejka HC Sparta Praha s podpisy (hokej) a další.

Informace včetně historie minulých ročníků jsou uveřejněny na speciálním webu: www.dpofshk.webnode.cz, kde je zobrazena většina dražebních předmětů. Web je průběžně aktualizován o nové informace a obrázky dražebních předmětů, následně zde budou i fotogalerie z akce. Aktualizovaný přehled artefaktů do dražby je rovněž k dispozici na webu www.ofshk.cz (fotogalerie).  

Vybraná finanční hotovost bude v prvním čtvrtletí roku 2017 věnována ve prospěch: NOMIA - Poradna pro oběti násilí a dětské krizové centrum; Domácí hospicová péče Hradec Králové; Sluníčko - pomoc postiženým dětem, Sport Hradec Cup - charitativní akce, která podporuje hendikepované děti.

Program 7. ročníku Dne partnerů OFS Hradec

přivítání
fotbalový turnaj (9 až 16)
dražba ve prospěch charity (16.15 až 17.45)
bowlingový turnaj dvojic a současně diskotéka DJ Moucha (obojí 18).   

Okresní fotbalový svaz Hradec Králové zároveň oznamuje, že stále funguje speciální účet pro charitativní sbírky - č. 256299368/0300. Na tento účet je průběžně možné zasílat příspěvky pro charitativní účel související se 7. Dnem partnerů OFS Hradec. V následujícím období bude účet i nadále využíván pro další charitativní akce.